DomůElektromobilitaHyundai spustil vylepšenou verzi oceněné aplikace Bluelink

Hyundai spustil vylepšenou verzi oceněné aplikace Bluelink

Společnost Hyundai Motor představuje modernizovanou verzi aplikace Bluelink, která přináší přehlednější grafiku, inovativní uživatelské rozhraní a řadu nových funkcí pro online propojené automobily. Nejnovější verze Bluelink se zcela novým vzhledem, s novým logem
a uživatelsky přívětivými ikonami zlepší zákazníkům značky Hyundai každodenní život na cestách. Vylepšenou aplikaci Bluelink lze bezplatně stáhnout z portálů Google Play Store nebo Apple App Store.

Aplikace Bluelink nabízí nejmodernější služby

Hyundai v letošním roce získal za Bluelink ocenění iF Design Award 2021 v kategorii „Komunikační design“ a nyní spouští modernizovanou verzi aplikace, která poskytuje vylepšenou funkčnost, která zajistí zákazníkům značky Hyundai ještě snadnější používání nebo nabíjení jejich vozu. Nový motiv designu uživatelského rozhraní je sladěn s informačním a zábavním systémem modelu IONIQ 5.

„Vylepšená verze je významnou modernizací naší technologie Bluelink® se službami pro online propojené automobily, kterou jsme v Evropě poprvé uvedli v roce 2019, a nabízí ještě lepší uživatelské zážitky než dosud. Tato nejnovější vylepšení následují krátce poté, co jsme za Bluelink® získali letošní ocenění iF Design Award. Z toho je zřejmé, proč jsou modely Hyundai často oceňovány za nejlepší konektivitu
a bezpečnostní technologie ve svém segmentu. Jsme hrdí, že i nadále stojíme v čele vývoje.“

říká viceprezident společnosti Hyundai Motor Europe Andreas-Christoph Hofmann

Funkce aplikace Bluelink

Modernizovaná verze je vybavena novou a zcela individualizovatelnou hlavní plochou, zobrazující nejdůležitější funkce spolu s vyobrazením konkrétního typu zákazníkova propojeného vozidla Hyundai. Uživatelé mají nyní na jedné ploše rychlý přístup k často používaným funkcím, jako je funkce s dálkovým přístupem nebo informace o stavu vozidla.
Majitelům elektromobilů Hyundai nabízí aplikace novou funkci „Spotřeba energie elektromobilu“, která umožňuje uživatelům sledovat u jejich vozu spotřebu elektrické energie, ujetou vzdálenost a míru výroby elektrické energie rekuperací při zpomalování.
Další funkcí je „Ovládání vozidla“, umožňující uzamknout vůz Hyundai na dálku nebo aktivovat funkci klimatizace přímo z displeje chytrého telefonu.
Pro pohodlnější používání je k dispozici biometrická identifikace. Uživatelé se mohou přihlásit na základě rozpoznaného obličeje nebo otisku prstu. Aplikace Bluelink i nadále nabízí nejúspěšnější funkce z prvních verzí (vyhledat můj vůz, výstražná upozornění atd).

- Advertisement -

Další články