DomůElektromobilitaHyundai testuje mobilitu budoucnosti v metaversu Hyundai Mobility Adventure na Robloxu

Hyundai testuje mobilitu budoucnosti v metaversu Hyundai Mobility Adventure na Robloxu

Společnost Hyundai Motor Company oznámila, že „Hyundai Mobility Adventure“ bude spuštěn v říjnu na online zábavní platformě Roblox, která je s 43,2 milionu návštěvníků denně v čele rychle rostoucího metaversového odvětví. Hyundai Mobility Adventure je kolektivně sdíleným virtuálním prostorem, v němž se mohou různí uživatelé v podobě digitálních postaviček (avatarů) setkávat a vzájemně komunikovat. Hyundai Mobility Adventure je v prostředí Robloxu prvním obsahem zaměřeným na virtuální zážitky, který vyvinula globální automobilová značka.

Prostor Hyundai Mobility Adventure

Účastníci si v prostoru mohou avatary individualizovat podle svých preferencí a vstupovat do vzájemných interakcí. V tomto prostoru se mohou volně pohybovat mezi pěti virtuálními zónami, zkoušet v nich produkty a řešení pro budoucí mobilitu společnosti Hyundai Motor nebo hrát hry a hraním rolí plnit různé úkoly. Hráči si mohou vyvíjet své vlastní avatary, vylepšovat si svou osobní garáž a účastnit se různých společenských aktivit. Mohou například řídit vozidla Hyundai Motor, vozidla PBV pro specifické účely, prostředky pro městskou leteckou mobilitu UAM nebo obsluhovat roboty.

„S mladými lidmi chceme navazovat inovativní vztahy. Proto posilujeme náš virtuální obsah pro zákaznické zážitky, abychom je mohli v zážitkovém prostoru Hyundai Mobility Adventure, který patří k nové generaci našich platforem pro zákaznické zkušenosti, seznamovat s novými vozidly a řešeními pro budoucí mobilitu společnosti Hyundai Motor. Plánujeme, že metaversovou platformu budeme do budoucna používat ke komunikaci nových vozidel a řešení pro budoucí mobilitu společnosti Hyundai Motor. Nenechte si tedy ujít nové obsahy, které připravujeme.“

řekl globální marketingový ředitel, výkonný viceprezident a vedoucí divize zákaznických zkušeností ve společnosti Hyundai Motor Thomas Schemera

Pět virtuálních zón

Festival Square: Hlavní základní tábor pro hráče, kteří se vracejí ze svých průzkumných výprav.
Future Mobility City: Ultramoderní metropole, kde si mohou hráči vyzkoušet řešení společnosti Hyundai pro budoucí mobilitu a její technologii palivových článků na vodík.
Eco-forest (powered by IONIQ): Rekreační zóna nabízející život v minimalistickém pojetí
a pomalém tempu.
Racing Park (powered by N): Závodní tematický park, v němž mohou hráči zkoušet nejnovější vyspělé technologie z motoristického sportu.
Smart Tech Campus: Centrum pro výzkum budoucích technologií.

- Advertisement -

Tematické parky Future Mobility City a Festival Square jsou již dostupné ve verzích pro otevřené testování, Eco-forest bude spuštěn v říjnu a v závěru roku 2021 bude následovat otevření virtuálních prostorů Racing Park a Smart Tech Campus. K vyzkoušení betaverze zve video „Jump into the epic journey“.

Další články