DomůElektromobilitaPlatforma HoppyGo pro sdílení vozů míří na Slovensko a do Polska

Platforma HoppyGo pro sdílení vozů míří na Slovensko a do Polska

Na jeden den, víkend nebo týdenní výlet si uživatelé mobilní aplikace nebo webové aplikace HoppyGo pro sdílení vozů, mohou ve svém okolí snadno a rychle pronajmout auto přímo od majitelů. Služba umožňuje bezpečně pronajmout svůj vůz a to pouze ověřeným uživatelům. S platformou HoppyGO jde vše rychle, bez složitého papírování z pohodlí domova a s havarijním pojištěním, které kryje všechna běžná rizika. Pro firmy pak s odpočtem DPH ve speciální sekci vozů.

Platforma HoppyGo

Platforma HoppyGo pro sdílení vozů vyvinutá a provozovaná inovačním centrem ŠKODA AUTO DigiLab, dosáhla v České republice dosud nejlepších výsledků a proto nyní nově vstupuje na slovenský a polský trh. Zájem o službu HoppyGo vzrostl vloni v České republice o rekordních 81 %. Zvýšil se počet registrovaných uživatelů i průměrná délka pronájmu. Vzhledem k vysokému zájmu v České republice se ŠKODA AUTO DigiLab rozhodl platformu HoppyGo rozšířit také do zahraničí. Služba s konceptem platformy peer-to-peer už teď funguje ve všech větších městech v Polsku, kde se již v pilotní fázi projektu zaregistrovalo přes 5 000 uživatelů. Na Slovensku je zatím k dispozici v Bratislavě a okolí. ŠKODA AUTO plánuje pokrýt celé území v obou zemích.

Rozšíření námi vybudované platformy pro sdílení vozů HoppyGo na blízké zahraniční trhy, kde má ŠKODA AUTO významnou tržní pozici, je logickým krokem v rámci naší růstové strategie. Cílem je poskytnout přes naši platformu co nejširší veřejnosti možnost jednoduchého a dostupného přístupu k mobilitě a zároveň nabídnout majitelům aut příležitost získat příjem díky pronájmu svého vozu.

řekla Jarmila Plachá, vedoucí ŠKODA AUTO DigiLab

Od roku 2017 má platforma HoppyGo 1 400 pronajímatelů aut a více než 100 tisíc registrovaných uživatelů. Na českém trhu si uživatelé mohou vybrat z více než 2 300 nejrůznějších vozů. Meziročně dosud nejlepších výsledků dosáhli také pronajímatelé, kteří utržili přes 15 milionů korun.

- Advertisement -

Zdroj informací: tisková zpráva

Další články