DomůElektromobilitaSlužba Charge myHyundai zpřístupňuje největší síť nabíjecích stanic v Evropě

Služba Charge myHyundai zpřístupňuje největší síť nabíjecích stanic v Evropě

Společnost Hyundai Motor spustila ve spolupráci s Digital Charging Solutions novou službu Charge myHyundai. Ta zpřístupňuje majitelům elektromobilů a plugin-hybridů největší síť veřejných nabíjecích stanic po celé Evropě. Jedním účtem je tak možné používat přes 175 000 nabíjecích stanic. V České republice je k dispozici okolo 350 veřejných nabíjecích stanic od společností PRE, E.ON, Ionity a dalších.

„Představením programu Charge myHyundai poskytujeme majitelům elektromobilů a plug-in hybridů Hyundai komplexní službu nabíjení elektricky poháněných vozidel, která kombinuje eRoaming s řešením pro snadné platby. Především majitelé našich elektricky poháněných modelů, jakými jsou IONIQ Electric nebo Kona Electric, budou těžit z přístupu do největší nabíjecí sítě v Evropě. Je to ukázka naší nepřetržité péče o naše zákazníky, a to dokonce i po zakoupení vozidla.“ sdělil Andreas-Christoph Hofmann, viceprezident společnosti Hyundai.

Charge myHyundai

Služba Charge myHyundai umožňuje řidičům elektromobilů a plug-in hybridů používat nabíjecí stanice od různých poskytovatelů bez nutnosti s nimi uzavírat smlouvu. Na webových stránkách služby Charge myHyundai jsou uvedeny důležité informace ohledně služby, tarifů, mapy dobíjecích stanic. Součástí služby je i mobilní aplikace, která umožňuje inteligentní plánování trasy a dokáže zobrazit mapu dobíjecích stanic. Aplikace dále dokáže zobrazit aktuální ceny na dobíjecích stanicích a transparentní přehledy o cenách dobíjecí služby. Jednou za měsíc pak uživatel obdrží souhrnnou fakturu.

- Advertisement -

Na našem trhu jsou k dispozici tarify Flex a Smart. Tarif Flex je určen pro řidiče kteří cestující kratší trasy a nabíjejí především doma. Druhý tarif je určen pro uživatele, kteří plně využívají veřejné dobíjecí stanice většiny českých poskytovatelů jako PRE, E.ON a dalších.

Mapu dobíjecích stanic v ČR pro elektromobily od Asociace elektromobilového průmyslu můžete nalézt zde.

Další články