DomůElektromobilyCena Fordu Mustang Mach-E v edici Frost White je stanovena na 1...

Cena Fordu Mustang Mach-E v edici Frost White je stanovena na 1 797 200 Kč

Automobilka Ford rozšiřuje nabídku atraktivního elektromobilu Mustang Mach-E poprvé o bílou variantu. Cena Fordu Mustang Mach-E je 1 797 200 Kč. Stylovou novinku v podobě speciální edice Frost White bude nabízena výlučně s pohonem všech kol, větším akumulátorem a sadou výbavy Technology Plus. Ford Mustang Mach-E v provedení s pohonem všech kol a větším akumulátorem má dle metodiky WLTP homologovaný dojezd na jedno nabití až 540 km.

Ford Mustang Mach-E v edici Frost White

Elektromobil Mustang Mach-E je díky edici Frost White ještě stylovější. Jak název napovídá, vůz zaujme zářivě bílým odstínem karoserie i vnějších detailů. Je to poprvé, kdy se v paletě barevných provedení modelu řady Mustang objevuje kompletně bílý styling. Bílé, tentokrát v odstínu Oxford, jsou dokonce i legendární emblémy divokého koně na přídi a zádi. Specifická 19palcová kola z lehké slitiny kombinují vzhled frézovaného kovu s vnitřními plochami samozřejmě lakovanými bílým odstínem (také Oxford). Stylový vzhled pak podtrhává bílá karoserie. Zářivě čistý vzhled je výsledkem metalického třívrstvého laku Star White. V tomto stejném odstínu jsou vyvedeny rovněž kryty zpětných zrcátek a lemy blatníků.
Světlé motivy vévodí rovněž interiéru. Sedadla a loketní opěrky na dveřích i středovém tunelu jsou v odstínu Light Space Grey. Legendární emblém koně na volantu je v bílé barvě (Oxford) a celkovou atmosféru dotváří dekorace palubní desky se šestiúhelníkovým vzorem v odstínu Bright Silver.

Světlé motivy vévodí rovněž interiéru.

Cena Fordu Mustang Mach-E

Příjem objednávek na tento model bude na vybraných trzích zahájen v průběhu následujících měsíců. V České republice byla stanovena cena tohoto atraktivního elektromobilu Ford Mustang Mach-E v barevné variantě Frost White na 1 797 200 Kč.

Ford Mustang Mach-E diskuzní fórum

- Advertisement -

Další články