DomůElektromobilyElektrický Renault Megane E-Tech bude možné objednávat od února 2022

Elektrický Renault Megane E-Tech bude možné objednávat od února 2022

Renault a elektřina, to je příběh revoluce, jež předběhla konkurenci. Více než 10 let zkušenosti a nesrovnatelného know-how, potvrzeného více než 10 miliardami „e-kilometrů“ najetých 400 000 prodanými vozy. Renault Group, průkopník elektromobility je dnes lídr tohoto trhu v Evropě. Tento příběh je stále na samém začátku.

Konkrétní projev tohoto historického posunu dnes ztělesňuje řada Renault s Novým Megane E- Tech 100% elektrický. Jeho dynamický a elegantní styl překračuje očekávání. Boří zažité zvyklosti a posouvá limity designu, poměru velikosti a prostornosti a všestranného využití díky platformě CMF-EV vyvinuté přímo Aliancí. Ta ještě více rozšiřuje potěšení z řízení.

NOVÝ MEGANE E-TECH je 100% ELEKTRICKÝ

Nový Megane E-Tech 100% elektrický je výsledkem technologického náskoku a strategického plánu Renaulution. Jde o první model 100% „made in ElectriCity“, nového evropského průmyslového hubu v oblasti elektromobility, vytvořeného Skupinou Renault na severu Francie.

Objednávky od února 2022

- Advertisement -

Nový Megane E-Tech 100% elektrický má dnes svoji světovou premiéru u příležitosti autosalonu IAA Mobility 2021 v Mnichově. Objednávky budou otevřené od února 2022, prodej bude zahájen v březnu téhož roku.

Zdroj: Renault

Další články