DomůElektromobilyŠKODA předala ceny vítězům ENYAQ Hockey League

ŠKODA předala ceny vítězům ENYAQ Hockey League

Esport je fenomén, který poutá pozornost milionů hráček a hráčů po celém světě. Sportovní hry jsou pevnou součástí tohoto světa, který si také v České republice buduje početnou fanouškovskou základnu.

Pro značku ŠKODA je sport, a především pak aktivní trávení volného času jedním z klíčových společenských témat. Prostřednictvím naší autorizované obchodní sítě podporujeme jednotlivé extraligové kluby, domácí hokejovou reprezentaci a velký důraz klademe i na sportování široké veřejnosti a aktivní životní styl. Esport vnímáme jako fenomén s obrovským potenciálem, který sbližuje svět moderních technologií a klasického sportu. Zejména mezi mladou generací jsou elektronické hry velmi populární, a třeba právě prostřednictvím e-sportu časem přijde na chuť také aktivnímu pohybu

řekl vedoucí marketingu ŠKODA AUTO Česká republika Martina Zimmermann

Samotná ENYAQ Hockey League prožila unikátní ročník díky zapojení kompletního pole extraligových celků, kdy za každý klub nastupovali 3 gameři. Sezona nabídla mnoho zajímavých zápasů, které v průběhu času poutaly stále větší pozornost fanoušků.

Dělá nám velkou radost, jaké oblibě se ENYAQ hokejová liga těší mezi fanoušky sportovních elektronických her. Stejně tak jsme byli příjemně překvapení úrovní jednotlivých zápasů včetně napínavého vyvrcholení. Obě semifinále, boj o bronzovou příčku i samotné finále skončily nejtěsnějším možným rozdílem. Nechyběly zvraty, vítězná radost a logicky také smutek na straně poražených. Jednoduše se jednalo o sezonu plnou emocí stejně jako v případě klasického hokeje. Na zápasy se v součtu dívalo bezmála čtvrt milionu fanoušků, veškeré měřitelné ukazatele rostly ve dvouciferných procentuálních číslech. Celkově můžeme mluvit o skvělém ročníku výjimečného projektu. Za to patří dík všem gamerům, zapojeným klubům a partnerům projektu v čele se ŠKODA AUTO,

doplnil vedoucí oddělení hokeje BPA sport marketing Petr Nitsche.

Celkové vítězství si v napínavém finále proti Litvínovu zajistili hráči Pardubic, kteří obdrželi řadu cen. Každý ze tří členů vítězného týmu získá čtyřměsíční zápůjčku vozu ŠKODA ENYAQ iV a herní konzoli Playstation 5. Tým si také rozdělí vítěznou prémii ve výši 80 000 Kč. Zástupci pardubického esportového týmu ovládli vedle play off rovněž základní část turnaje- vítězná trofej i věcné ceny jsou tak jednoznačně ve správných rukou.

- Advertisement -

Hokejové aktivity společnosti ŠKODA AUTO nekončí. Před několika dny začal světový šampionát v ledním hokeji v Lotyšsku, který o další rok prodloužil historické spojení automobilky ŠKODA s tradičním vrcholem mezinárodní hokejové sezony. Další aktivity na poli hokejového esportu budou pokračovat, neboť z pozitivních ohlasů na první ročník vyplývá, že má tato atraktivní oblast před sebou zajímavou perspektivu.

Zdroj informací: tisková zpráva

Další články