DomůElektromobilyVolkswagen spustil předprodej ID.4

Volkswagen spustil předprodej ID.4

Společnost Volkswagen spustila předprodej ID.4, svého elektricky poháněného SUV. Na výběr je pět nových výbavových stupňů modelu ID.4 s možností konfigurace barvy vozu, interiéru a výběru několika paketů. Všechny vozy mají stejnou kapacitu akumulátorů 77 kWh, což by podle metodiky WLTP mělo umožňovat dojezd ID.4 až 520 km. Zavazadlový prostor vozu ID.4 činí 543 až 1575 litrů.

Zcela nový Volkswagen ID.4 posouvá elektromobilitu na ještě vyšší úroveň. Inovativní kompaktní SUV nabízí všechny přednosti tohoto oblíbeného druhu vozidel, ale navíc k nim přidává výhody elektromobilu, ať se jedná o tichou, dynamickou jízdu, nebo mimořádně prostorný interiér. Naši prodejci nyní přijímají objednávky na nové varianty s předem definovanou výbavou, jejichž portfolio budeme v dalších týdnech a měsících postupně rozšiřovat. Přehledná struktura stupňů výbavy a paketů je podobná jako u našeho úspěšného modelu ID.3. Zákazník si tedy v jednoduchých krocích vybere model, interiér, exteriér, kola a případnou výbavu na přání spolu s příslušenstvím.“, řekl Patrik Fejtek, který působí jako ředitel divize Volkswagen pro osobní vozy společnosti Porsche Česká republika.

Zavazadlový prostor ID.4 činí 543 až 1575 litrů.

Výbavové stupně ID.4

Bohatá sériová výbava elektromobilu ID.4 zahrnuje mimo jiné 19“ ocelová kola, přední a zadní světlomety, adaptivní tempomat, asistenční systémy Lane Assist, Front Assist a ParkPilot, systém pro jízdu v dopravní koloně, rozpoznávání dopravních značek, služby We Connect, App-Connect Wireless, dekorační osvětlení interiéru, navigaci Discover Pro, ID.Light, klimatizaci a další. Jednotlivé výbavové stupně jsou následující: Life, Bussiness, Family, Tech, Max. Více informací je možné získat v konfigurátoru ID.4.

Cena ID.4

- Advertisement -

Cena ID.4 začíná u nejnižšího výbavového stupně Life na částce 1 167 900 Kč. Cena nejdražší varianty ID.4 Max pak začíná na 1 470 900 Kč. Od příštího roku bude k dispozici také verze ID.4 City s kapacitou akumulátorů 52 kWh, méně výkonými elektromotory a kratším dojezdem. Cena modelu ID.4 City není v současné době známá, ale bude pravděpodobně nižší než u současných modelů ID.4.

Ceny výbavových stupňů modelu ID.4 jsou následující

  • Life – cena začíná na částce 1 167 900 Kč
  • Business – cena začíná na částce 1 269 900 Kč
  • Family – cena začíná na částce 1 299 900 Kč
  • Tech – cena začíná na částce 1 383 900 Kč
  • Max – cena začíná na částce 1 470 900 Kč

Volkswagen ID.4 diskuzní fórum

Další články