DomůHondaCivic e:HEVNová Honda Civic e:HEV bude k dispozici do konce roku 2022

Nová Honda Civic e:HEV bude k dispozici do konce roku 2022

Japonská automobilka Honda zveřejnila první snímky nového pětidveřového modelu Civic, který bude výhradně jako hybrid. Nová Honda Civic e:HEV je již jedenáctou generací ikonického hatchbacku, který je velmi populární po celém světě.

Nový Civic pouze jako hybrid

Nová Honda Civic e:HEV, nabízená pouze jako hybrid, se stane nejnovějším modelem s vyspělým hnacím ústrojím e:HEV (hybridní elektromobil) společnosti Honda. Japonská automobilka tak dojde ke splnění cíle vybavit do roku 2022 všechny klíčové modely elektrifikovanými hnacími jednotkami na evropském trhu. Tato široce uznávaná hybridní hnací jednotka nabídne novým majitelům modelu Civic skvělou kombinaci dynamické a úsporné jízdy. Model Civic navazuje na nedávno uvedené modely Jazz a Jazz Crosstar, model CR-V
a také zcela nový model HR-V, který bude v prodeji koncem tohoto roku, které již byly vybaveny technologii e:HEV.

Nová Honda Civic s vyspělým hnacím ústrojím e:HEV.

Klíčový model pro Evropský trh, který nestárne

Nestárnoucího modelu Civic se od svého uvedení na trh v roce 1972 prodalo více než 27 milionů ve 170 zemích. Pohled na tyto čísla jasně dokazuje, že Civic je ceněn zákazníky po celém světě. Nejnovější generace vychází z téměř 50letého dědictví, která nabízí užitkovost, pohodlí a designovou atraktivitu, kterou je tento model proslulý a i proto zůstává Honda Civic japonské automobilky klíčovým modelem pro Evropu. Na tento úspěch chce zcela nová Honda Civic e:HEV samozřejmě navázat. Na nový model se můžeme těšit od podzimu 2022, kdy bude do Evropy dodáván.

- Advertisement -

Zdroj informací: tisková zpráva

Další články