DomůHybridyHondaHonda HR-V hybrid bude v prodeji od konce roku 2021

Honda HR-V hybrid bude v prodeji od konce roku 2021

Společnost Honda ukázala svou nejnovější verzi modelu Honda HR-V hybrid, který obsahuje dvoumotorové hnací ústrojí e:HEV (hybridní elektromobil). Model by měl v Evropě být v prodeji nejpozději od konce roku 2021. Vůz tak navazuje na již inovovaný model Honda Jazz e-HEV, který se v anketě Autobest 2021 umístil mezi sedm nejlepších vozů. Model HR-V se tak připojuje k elektrifikované řadě společnosti HONDA, ktará má v plánu do roku 2022 elektrifikovat hlavní prodávané modely v Evropě.

Exteriér HR-V hybridu

Model HR-V hybrid je SUV inspirované designem kupé. Vůz má výraznou integrovanou masku chladiče. Tvar karoserie se vyznačuje protáhlou kapotou a ostřejšími boky, což má pozitivní vliv na velikost interiéru. Střed kapoty je nízký a plochý s bočními liniemi vedoucími k základně předních sloupků.

Interiér HR-V hybridu

Výsledkem k chytrému uspořádání komponent hnacího ústrojí je zachována dobrá prostornost interiéru stejně jako u svého předchůdce. Horizontálním rozložením přístrojové desky působí interiér vzdušně a minimalisticky. Díky uspořádání hnacího ústrojí a středové nádrže obsahuje nový model HR-V originální sedadla Magic Seats.

Honda HR-V Hybrid diskuzní fórum

- Advertisement -

Další články