DomůNezařazenéVolkswagen nabízí výrazné slevy na skladové vozy

Volkswagen nabízí výrazné slevy na skladové vozy

Společnost Volkswagen nabízí výrazné slevy na své skladové zásoby v rámci akce „Online slevy“. Na webových stránkách www.volkswagen.cz/slevy nabízí pro své zákazníky stovky skladových vozů se zajímavými slevami. Pokud si zákazník zarezervuje vůz online, tak navíc dostane výhodnější cenu než přímo v showroomu prodejce. Slevy se v závislosti na modelu a výbavě pohybují od desetitisíců až ke statisícům. Například plug-in hybrid Passat GTE 1,4 TSI PHEV 6DSG 160 kW je nabízen se slevou 208 899 Kč (původní cena 1 156 999 Kč) nebo elektromobil ID.3 Business 150 kW s původní cenou 1 084 900 Kč je nabízen se slevou 81 000 Kč. Webové stránky umožňují snadné vyhledávání podle různých parametrů – modelu, pohonu, druhu karoserie, výbavy nebo ceny.
„Skladové vozy jsou skvělým způsobem, jak rychle a výhodně usednout za volant nového vozu. V rámci naší nové akce „Online slevy“ si mohou zákazníci navíc vybírat svůj vůz Volkswagen z pohodlí svého domova nebo kanceláře a ještě k tomu výrazně ušetřit. Naše neustále aktualizované portfolio skladových vozů uspokojí zájemce o kompaktní vůz do města, početné rodiny i nejnáročnější řidiče, kteří požadují reprezentativní automobil s kompletní výbavou. Nechybí v něm ani naše inovativní elektromobily a modely s dalšími alternativními pohony pro komfortní a bezpečné cestování.“ řekl Patrik Fejtek, který je ředitelem divize Volkswagen pro osobní vozy společnosti Porsche Česká republika.

Zákazník si v rámci této akce může zarezervovat skladový vůz online. Po zaplacení zálohy 1000 Kč je vůz pro zákazníka zarezervován až na 4 dny. Zákazník má po tuto dobu možnost si vůz pořídit za akční cenu uvedenou na stránkách. Po vypršení rezervace jsou prostředky vráceny zákazníkovi, ať už si vůz koupí nebo ne.

- Advertisement -

Další články