DomůOstatníZnáme českou cenu Hyundai KONA N, cena začíná na 939 990 Kč

Známe českou cenu Hyundai KONA N, cena začíná na 939 990 Kč

Ostré SUV Hyundai KONA N je třetí model ze sportovní divize N, který nabízí potěšení z jízdy v kombinaci s praktičností modelů SUV. Doplňuje tak nabídku modelů značky Hyundai – své nedávno představené sourozence i20 N a i30 N. Cena Hyundai KONA N začíná na 939 990 Kč.

Cena Hyundai KONA N ve vrcholné výbavě

Za cenu 939 990 Kč si čeští zákazníci mohou nyní pořídit ve vrcholné výbavě N Performance včetně prémie a Hyundai Benefitů, první SUV sportovní divize N, Hyundai KONA N. Při využití financování Hyundai Finance a využití výkupního bonusu (výkup stávajícího vozu) mohou navíc ušetřit dalších 40 000 Kč. Cena Hyundai KONA N tak bude 899 990 Kč.

Výkon a výbava

Hyundai KONA N nabízí stejný pohonný řetězec jako i30 N Performance, motor 2,0 T-GDI s pohonem předních kol o výkonu 280 koní. Hyundai KONA N spolupracuje výhradně s osmistupňovou automatickou převodovkou N DCT se spojkami v olejové lázni.
Jediným výbavovým stupněm, který je dostupný pro model KONA N, je výbava N Performance, která obsahuje například devatenáctipalcová kovaná kola z lehké slitiny, elektronicky řízený diferenciál s omezenou svorností e-LSD, elektronicky řízené tlumiče s nastavitelnou charakteristikou odpružení, brzdové kotouče Performance s průměrem 360 mm vpředu a 314 mm vzadu, volbu terénních režimů (sníh, hluboký sníh, bláto, písek) či aktivní ventil výfukové soustavy.
Interiér je vybaven sportovními anatomicky tvarovanými sedadly (elektricky ovládanými), desetipalcovým displejem multimediálního systému s integrovanou navigací (DAB, USB a s funkcí Android Auto & Apple CarPlay, Live Services), průhledovým head-up displejem, možností bezdrátového nabíjení mobilních telefonů, 12V zásuvkou, USB konektorem ve středové konzole, zadním USB konektorem a dalšími hodnotnými prvky výbavy.
Součástí každé nabídky je standardní pětiletá záruka bez omezení ujetých kilometrů
a Hyundai Benefity včetně sady zimních pneumatik (35/40 R19) zdarma.

- Advertisement -

Další články